Tajemství a ženy

4. července 2012 v 8:41 | Lady Jessy ♥ |  Ze života♪
O ženách se často tvrdí, že nedokážou udržet tajemství. Svěřit ženě tajemství se příliš nevyplácí.
Tajemství? Co to je?
Vědci zjistili, že ženy, kterým je sděleno nějaké tajemství, které by si měly nechat pro sebe, to prostě nevydrží a někomu ho prozradí v průměru za 47 hodin a 15 minut.

Studie tří tisíc žen ve věku mezi 18. a 65. rokem prokázala, že přinejmenším čtyři z deseti žen nejsou schopny udržet tajemství za žádných okolností. Je přitom úplně jedno, jak moc osobní či důvěrná taková informace je.

Více jak polovina se přiznala k tomu, že jim k povídání hodně pomáhá alkohol. Nejčastějšími recipienty prozrazených tajemství jsou partneři, rodiče, nejlepší přátelé a matky.

"Je to oficiální - ženy prostě tajemství neudrží," prohlásil vedoucí průzkumu Michael Cox.

Na intimnosti nezáleží
"Byli jsme skutečně překvapení, jak ochotně ženy prozrazují tajemství, která se týkají i jejich nejbližších. Je úplně jedno, jak privátní to tajemství je. Do osmačtyřiceti hodin je veřejnou záležitostí."

Ženy slyší v průměru tři povídačky, které se dají označit jako prozrazené tajemství, týdně. A neváhají je poslat dále.

Tři z deseti žen potvrdily, že si prostě nemohou pomoct a nabyté tajemství musí okamžitě někomu prozradit. Další to dělají proto, aby na tak těžkou informaci nebyly samy.

Přesto, dvě třetiny žen se cítí provinile, když tajemství prozradí. Ještě štěstí, že ženy zapomenou čtvrtinu toho, co jim bylo řečeno, už následující den.

Říká se, že muže lákají ženy s určitým půvabem a tajemstvím. Zároveň se tvrdí, že ženy žádné tajemství neudrží. Jak to je se ženami a tajemstvím, se rozhodli prověřit britští experti. Jejich výzkum odhalil, že zcela jistě nelze hodnotit něžné pohlaví obecně. Každopádně ale ženy mají s udržením tajemství poměrně velké problémy, neboť udržet tajnou informaci, nevyzradit nějakou novinku ze svého života či života druhých vydrží v průměru jen dvaatřicet minut. A jisté je, že desetina žen přiznává, že neudrží tajemství vůbec.

Tak teď nevím, co si mám o tom myslet, ale tak asi je to pravda no! :)) My ženy jsme stejně jedno velké tajemství! ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Myslíte si,že má tento blog budoucnost?

Ano
Ne
Nevim
Možná

Komentáře

1 monsterhighdenile monsterhighdenile | Web | 4. července 2012 v 9:22 | Reagovat

Mas hezky blog ;-)

2 Lilly Lilly | E-mail | Web | 5. července 2012 v 17:26 | Reagovat

To je hrozné :D Ja taká nie som :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama