PŘÍBĚH LÉTA: Nejkrásnější léto mého života

26. července 2011 v 17:42 | Lady Jessy ♥ |  Zajímavé♫
Láska

Když se ve svém životě otočím o několik let nazpátek, vybaví se mi jeden z nejkrásnější letních dní. Psal se rok 2006, pro mne to bude navždy rok magický. Vše začalo ještě v zimě, v únoru, kdy jsem začala chodit se svým již manželem Peterem.
Díky práci jsme se mohli potkat, sblížit se a začít společný život. Náš vztah začal na plné obrátky a během dvou měsíců jsme spolu bydleli. Bylo nám krásně a byli jsme spolu celé dny nejen doma, ale také i v práci.
Čas ubíhal jak voda a blížila se vysněná dovolená a krásné léto. Už v té době jsme uvažovali o miminku a také se o něj snažili. Dovolená už byla za dveřmi, a tak jsme se domluvili, že pojedeme nejen k mým rodičům na Moravu, ale také na Slovensko k Peterovým rodičům. Netušila jsem ovšem, co moje láska chystá za překvapeni.
Vyrazili jsme na cestu opojení láskou a touhou. Nejdříve jsme dojeli k mým rodičům a užívali si společných chvil nejen na výletech, ale i v zábavních centrech u vody. Pak přišel víkend a poslední posezení. Peter se od rána toho dne choval opravdu tajemně a kul pikle s mými sestrami. Přestala jsem si toho všímat a horlivě pomáhala mamce v kuchyni s obědem.


Po výtečném obědě se seběhlo vše opravdu rychle. Kafíčko, občerstvení, vínečko, a pak se za dveřmi objevil můj miláček s pugetem pro moji mamku a přede všemi mě požádal o ruku. Už si přesně nepamatuji, co řekl, ale znělo to asi takhle: "Před celou tvojí rodinou na důkaz velké lásky k tobě tě žádám o tvoji ruku. Vezmeš si mě?''

Byla jsem v šoku, vyrazil mi dech, tohle jsem opravdu nečekala. A když mi na prst navlékl zásnubní prstýnek, měla jsem slzy v očích, radostně přikývla a řekla své ANO. Pak jsme to krásně oslavili.

Myslíte, že tímto můj letní příběh končí? Není tomu tak. Po krásně stráveném týdnu jsme se vydali na Slovensko a strávili tam také krásný týden. A já, abych nezůstala pozadu, měla jsem pro miláčka rovněž překvapení. Už delší dobu jsem měla podezření, že se se mnou něco děje!
Ale cestovaní mě přivedlo na jiné myšlenky a já ani nevnímala, že už bych dávno měla mít své dny. A ejhle, měla jsem čtrnáctidenní zpoždění. Nedalo mi to a hned na Slovensku jsem si koupila těhotenský test, který mě utvrdil v tom, že jsem těhotná.

Radostnou novinku jsem si nechala na poslední dny a Peterovi jsem to řekla v pátek večer na romantické procházce. Opravdu ho to velice dojalo. Nejvíce mne mrzelo, že léto uběhlo tak rychle a přišel čas vrátit se do práce. Ale pro nás pro oba to bylo, je a bude to nejkrásnější léto v životě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama