PŘÍBĚH LÉTA: Milování po italsku

26. července 2011 v 17:38 | Lady Jessy ♥ |  Zajímavé♫
!DOPORUČUJI!

Láska u moře

Bylo nám sedmnáct, byly jsme nezadané a toužily jsme po lásce...
Je to už pár let, kdy jsme společně s naší partou holek přemýšlely, kam se pojede na dovolenou. Bylo nám sedmnáct let, byly jsme nezadané a toužily jsme po lásce, anebo alespoň po vášnivém letním románku - takovém, o kterých jsme četly v knihách.
Rozhodly jsme se pro Itálii - připadala nám pro náš záměr ideální - léto, slunce, moře a spousta nádherných opálených krasavců.


Do Itálie jsme se vydaly v měsíci srpnu, neboť v červenci jsme se snažily na brigádách vydělat si ještě nějaké peníze, abychom nemusely v Itálii přežívat pouze o vodě a pečivu.
Nastal den D. V zavazadlech byly sbalené nejlepší oblečky ze skříně, aby bylo čím okouzlovat, plavky - co nejmenší bikiny (naštěstí jsme měly postavičky, že jsme si to mohly dovolit ) a hurá směr Itálie.

Po příjezdu do apartmánu jsme si ani nevybalily, jen jsme na sebe hodily plavky a letní šatičky a vydaly jsme se k moři na obhlídku. Hned tento večer jsme potkaly u moře partičku nádherně opálených italských fešáků, kteří se vůbec nestyděli a hned se s námi dali do řeči. Po několika minutách povídání, vtipkování a pomrkávání se vytvořily páry - a romantika mohla začít...

Dopoledne jsme trávili koupáním v moři a opalováním, na oběd nás kluci většinou někam pozvali a odpoledne jsme se proháněli na skútrech po městečku a okolí, věřte, byla to naprostá nádhera!

Večery jsme trávili na diskotékách, procházkách po pláži, a pak jsme se většinou po dvojicích oddělili a přicházely chvíle "poznávání" . Mazlení, milování se v písku na pláži. V tomhle byli mladí Italové opravdu zkušení a neuvěřitelní (samozřejmě jsme si mezi sebou vyměňovaly poznatky).
Něžní, opálení a romantičtí milenci, kteří věděli, co vám šeptat do ouška, jak vás pohladit, něžně líbat po celém těle a dlouhé chvíle se s vámi milovat i vícekrát za sebou bez náznaku únavy či vyčerpání..


Bylo to krásné Italské léto, ale bohužel krátké. Nečekejte žádný happy end, takové dovolené většinou končí stejně. Nic moc extra jsme si neslibovali - kluci měli sice snahu, jako že si budeme psát, navštěvovat se a další léto se jistě zase setkáme a budeme pokračovat, ale po několika dopisech vše vyšumělo. Zůstaly krásné vzpomínky s lehkým vzrušujícím mrazením po těle.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama