PŘÍBĚH LÉTA: Být nevěrná je prostě báječné!

26. července 2011 v 17:30 | Lady Jessy ♥ |  Zajímavé♫
!DOPORUČUJI!

Dvojice v lázních

Jsem již dlouhá léta vdaná paní, ale přesto jsem prožila nádherný příběh lásky, vášně a milování. Stalo se to v Mariánských Lázních.
Jsem vdaná paní, celkem zachovalá, věrnosti dbalá. Po dvacetiletém manželství však žádná sláva, žádný oheň. Prostě láska uhasla a kamarádství zůstalo. Ale já jsem romantička, ráda sním o lásce, která přijde, která mě naplní tím žárem, jaký jsem cítila kdysi.
Realita je tvrdá
Ale něco jiného je snít o krásné romantické lásce a něco jiného je cítit tvrdou realitu. Ta byla tak tvrdá, až jsem z ní jednoho dne spadla na zem a řekla si dost, jsi mladá, žádoucí a tak si pojedeš užít. Vybrala jsem si krásné lázně v Čechách, náš český zázrak se zpívající fontánou, ještě jsem jí neslyšela, a tak mě to lákalo. Manžela jsem přemlouvala, aby jel také, ale nenechal se svést, jeho škoda, já si to později moc užila.
Do Mariánských Lázní mě odvezl nakonec syn, manžel měl zase nějaké podnikání. Po delším hledání jsme našli krásný hotel Royal, odkud byla z terasy nádherná vyhlídka, syn odnesl můj kufr na recepci a odjel. A já celá nedočkavá čekala na ubytování, do pokoje mě uvedl sympatický mladík, ochotný a zdvořilý, a já se zabydlela.
Pak jsem šla na procházku, ale měla jsem strach, že zabloudím, neznala jsem to tam. Raději jsem se vrátila a kochala se vyhlídkou na krásné panorama úchvatných Mariánských Lázní.
Zpívající fontána
V neděli při večeři jsem se seznámila s jednou milou paní z Karlových Varů. Když jsem jí řekla, že bych ráda viděla zpívající fontánu a že nevím, kudy tam jít, tak se jen zasmála a řekla, půjdeme tam spolu. Opravdu, byl to mimořádný zážitek. Do hotelu jsme šly bez řeči, já vnímala ještě krásnou hudbu z fontány a paní myslela na něco příjemného.


Já, lázeňská začátečnice, jsem si přivezla hodně knih, myslela jsem si, že budu po večerech číst, protože doma na to není čas. Ale v lázních také nebyl čas na čtení. V pondělí ráno krásná procházka po kolonádě, odpoledne vycházka do krásných lesů a večer posezení při svíčkách a výborném vínečku. A večer tanečky, žádná sláva, spíš otrava, samí cizinci, měli o mě zájem, ale když jsem neuměla komunikovat, zájem skončil hodně rychle. Druhý den večer zase další tanečky a zase nic moc.

Každý den dopoledne hrála na kolonádě kapela, hrála moc krásně. Já byla spokojená, víc jsem si nepřála, ale osud usoudil jinak. Byla středa, v hotelu u nás se hrálo a já se dle toho oblékla. Jsem přitažlivá žena. Oblékla jsem úzkou sukni, přiléhavou blůzku, obula boty s vysokými podpatky. A tak pro mne chodil tančit sympatický muž. Byl úžasný, tančil jak bůh a byl děsně přitažlivý.

Protančili jsme večer

Protancovali jsme celý večer, já se vrátila do mládí a po dlouhé době jsem si zase užívala opojnou kouzelnou moc valčíku a bavila jsem se. Můj společník byl velice šarmantní pán, občas mě k sobě přivinul a do ouška zašeptal nějakou lichotku, kterou jsem ráda slyšela. Každá žena ráda slyší hezká slova o své postavě, kráse a inteligenci. Večer mě můj společník doprovodil k pokoji, poděkoval za krásný večer a políbil mi ruku.

Druhý den ráno na kolonádě mě někdo chytil kolem pasu a já poznala svého tanečníka. Pozval mě do kavárny na kávu se zmrzlinou. Odpoledne jsme šli na prohlídku lázní, bylo to nádherné, dodnes vzpomínám, chodili jsme spolu ruku v ruce, on mi ukazoval různé památky, při tom mě občas pohladil, políbil.

Tys moje láska!

Pak mě vzal na nádhernou vyhlídku, kde jsme měli lázně jak na dlani a jen jsme oba stáli a kochali se tou podívanou. Ale večer byl ještě krásnější. Šli jsme tančit a byly to nádherné romantické skladby, kdy mě něžně tiskl k sobě a šeptal mi krásná slůvka: "Tys moje láska, moje potěšení, mám tě rád."
A já si to jen užívala a na nic nemyslela. Když jsem okolo sebe viděla ty hezké ženy, jak chodí tančit se starými muži, tak jsem si v duchu říkala, jaké mám štěstí, že mohu tančit s tak pěkným chlapem. A nemusím se děsit toho, že pro mne přijde nějaký sedmdesátník. Když jsem to svému společníkovi řekla, zasmál se, dal mi pusu a šli jsme tančit.

Když jsme šli spolu do hotelu, on mě objímal a šeptal, jsi moje štěstíčko a moje velké potěšeníčko, jsem rád, že jsi tu. A já jen přikyvovala a skláněla hlavu k jeho rameni. Druhý den jsme se potkali na kolonádě, já poslouchala koncert jedné skupiny a on se ke mně připojil. Odpoledne jsme byli ve vířivce sami dva. Něžně mě líbal, objímal, hladil po celém těle a šeptal ty krásné nesmysly, které chce slyšet každá žena. Tak to bylo až do soboty, prostě nádhera, a já si to plně užívala. A jeho něžnosti mě dělaly moc dobře.

Přitahoval mě...

Myslela jsem jen na něj a začala jsem ho mít ráda, přitahoval mě. A v sobotu po krásných tanečcích jsme skončili v jeho pokoji, já byla trochu nesmělá a bojácná, ale on mě svým něžným přístupem a hlazením rozvášnil. Pomalu mě svlékal a hladil a líbal po celém těle, já se styděla, neboť mně bylo padesát a štíhlá jsem rozhodně nebyla, ale on stále šeptal, že má rád plné ženy, a ne ty anorektičky, tak jsem ho také začala hladit a objímat, a pak následovalo nádherné milování a mazlení.

Bydlí daleko

Ale bohužel, každá pohádka skončí, i ta naše, mně zbyly jen krásné vzpomínky na něžné milování, líbání, objímání, krásná slůvka a myšlenky, zda ten, co mě kdysi líbal, objímal a miloval, si někdy také vzpomene. Vyměnili jsme si mobilní čísla a občas si napsali, ale bydlel dost daleko, tak to všechno skončilo.

S Mariánskými Lázněmi jsem se loučila se slzami v očích, protože se mi tam líbilo, budu na ně dlouho vzpomínat. Když slyším nějakou krásnou romantickou písničku, zasním se a vzpomenu si na ty krásné tanečky.

Doufám,že se Vám tyto letní romance líbí =)
Hodnocení mi pište kdyžtak prosím do komentářů .. =)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama